Sojusz Fenicja

Sojusz Fenicjanie


#1 2009-02-21 10:43:15

Krzyżowiec

Administrator

6509584
Skąd: Głogów
Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 11
Punktów :   

Rozwój sojuszu

wchodze na konto i widze że zachodzą zmiany dostaje informacje że najlepi gracze chcą iść do innego sojuszu bo mamy "bajzel"

chce żeby każdy sie wypowiedział pod tym co teraz napisze
moja wizja sojuszu jest taka
1. rada zarządza sojuszem
-premier koordynuje działania w przypadku rozbierznych zdań jego jest decydujące
-super niania zstepuje premiera podczas jego dłuższej nieobecności i jest koordynatorem działań FenicjiC z resztą koalicji( każdy jeździ na urlop)
- kapo nasze "gestapo" osoba odpowiedzialna za porzadek w sojuszu pilnuje wykonania wydanych rozporzadzeń rady i dostosowania sie do wytycznych każdego gracza , pogania sitów żeby niebyło żółtych kropek
-dyplomata wiadomo dyplomacja i analiza rozwoju sojuszu
-generał off koordynuje akcje off wydaje dyspozycje dotyczące akcji na wroga
-generał deff koordynuje działania deff i wydaje dyspozycje dotyczące obrony
-koordynatorzy grup pierwszi "inżynierowie" odpowiadają za realizowanie wydawanych decyzji rady koordynyją działania w podległej grupie razem z generałami tworzą "sztab generalny" oni ustalają działania off i deff

członkowie rady mogą zapraszać graczy do sojuszu decyzje są podejmowane po konsultuji z generałem i koordynatorem grupy do której kandytat ma zostać przydzielony


wszystkie prośby o deff i akcje off musza iść po drodze służbowej koordynator grupy , generał, rada

każdy gracz ma mieć min 1 sita informacje zbiera kapo

informujcie sitów i najlepiej kapo o dłuższej nieobecności niema
niema w grze opcji urlopu więc konta nieaktywne 2 x żółta kropka i 1 czerwona żegnamy sie to gra dla ludzi aktywnych jak cie niebędzie powiadom koordynatora grupy i kapo coś wymyślą w przypadku nieobecności twojej i twojego sita


jeżeli ktoś będzie notorycznie farmiony i tracił surkę + wojsko niestety ale sie bedziemy żegnać niejesteśmy przechowywalnią
w/w kompetencje określają podział rady system rzadzenia niejesteśmy dyktaturą ale jeżeli każdy będzie działał po swojemu to wielu z nas szybko zakończy zabawę a my chcemy sie bawić i przyokazji wygrać  jeżeli macie inne zdanie piszcie po zamknięciu tego tematu zapadną ostateczne decyzje i niestosowanie sie do nich ..... mam nadzieje że tak niebędzie
pozdrawiam i sorki za błędy

Offline

 

#2 2009-02-21 10:54:23

borek25

Nowy użytkownik

1080185
Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rozwój sojuszu

Ostatnio pisałem do koordynatora z prośbą o deff i odpisał mi, że on może sobie poruszać palcem w bucie. Jak narazie to wszystko jest tylko na piśmie. Druga sprawa, którą chciałem poruszyć to wyrzucanie kogoś bez próby kontaktu z nim bez możliwości wytłumaczenia się (są różne sprawy, nawet tak banalne jak brak internetu przez pewien okres, a wtedy właśnie trzeba ponaglać sitterów). Pozdrawiam Darek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zipps.pun.pl www.vagpmi.pun.pl www.aamir-khan.pun.pl www.galactikgoal.pun.pl www.powstancy.pun.pl